Sauna Kapıları

Saunalar günümüzde artık pek çok kişinin tercih ettiği yerlerdir. Çünkü insan sağlığı için pek çok faydası bulunmaktadır. Kişiler hem streslerini atmak hem kilo vermek hem de pek çok hastalığa faydası olan ev tipi saunaları sıklıkla tercih ederler. Sauna kullanmayı seviyorsunuz fakat bazen gitmek zor geliyor olabilir.

Çünkü özellikle günümüzde kişiler yoğun bir tempo içinde olmaktadırlar. Pek çok insan işten çok geç vakitte çıkabilir. Geç vakitte işten çıktıktan sonra saunaya gitme fırsatı bulamayabilirler. Fakat böyle bir durum yaşanıyorsa kişiler neden saunaya gitme gibi bir aktivite den vazgeçmek zorunda kalsınlar ki? Artık sizde vakit bulup gidemediniz saunayı kendi ayağınıza getirebilirsiniz.

Sauna imalatı sayesinde istediğiniz bir oda kolaylıkla sauna odasına dönüştürülebilir. İster evinize ister iş yerinizde isterseniz de otelinize bir sauna yaptırabilirsiniz. Saunalar sauna sobaları ile satılmaktadır. Bazen salona sobalarının olmadığı yerlerde odanın boyutuna göre sauna ısıtıcıları da kullanılabilir. Yaptırmak istediğiniz yerin boyutlarına göre oturma grupları yerleştirilir. Seçtiğiniz odanız küçük ise tek katlı bir oturma grubu ile de sauna modellerinizi imal edebiliriz.

Sauna olarak kullanmak istediğiniz odanın ısı yalıtımı da oldukça önemlidir. Isı yalıtımı olmadığı takdirde odayı ne kadar ısıtmaya çalışsanız dahi yeteri kadar ısınmayacak ve buhar elde edilemeyecektir. Bu nedenle saunalar için özel yalıtımlı sauna kapıları önerilmektedir. Duvarlar kadar kapıda önemlidir. Kapı yalıtımlı olmadığı takdirde yine aynı şekilde istenilen verim alınamaz. 

ÜRÜNLERİMİZ